Ana Sayfa  Doğduğu yer Yaşadığı yer Hikayeleri Şarkılar Kitapları İletişim

 
 

İLETİŞİM VE SİPARİŞLER

 

Türkiye

Almanya


Filiz Yayıncılık

 

Mazharbey Sok. No:71/2 

34724 Feneryolu-İstanbul

Tel:+90 216 567 71 39

Fax:+90 216 567 71 39

Cep:+90 532 764 96 03

filizyayincilik@superonline.com

Musikverlag
Mete Soytürk


Pirmasenser Str. 24

67655 Kaiserslautern- Deutschland
Tel: 0631- 686 44
Fax: 0631- 360 98 48

mete.soytuerk@t-online.de


Siparişler
Seçtiğiniz kitapların tutarını aşağıdaki hesaba yatırdıktan sonra dekontu, adresinizle birlikte bize faksladığınızda ya da mail gönderdiğinizde  ürünlerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır. 
     
Banka : İş Bankası
Şube : İstanbul Selamiçeşme
Hesap No : 0425030
Hesap Sahibi : Filiz Yayıncılık

   
Editör: Mete Soytürk. [mete.soytuerk@t-online.de]
Öğrenimini İstanbul'da yaptı. İstanbul Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Aynı fakültede göz hastalıkları uzmanı oldu. Türkiye'de çeşitli göz kliniklerinde çalıştıktan sonra, Almanya'ya gitti. 1988 den beri Almanya'da yaşıyor ve göz hekimliği yapıyor. Bunun yanısıra, çeşitli dernek ve kuruluşlarda bilimsel ve kültürel çalışmalara destek veriyor.
 
 
Yazar: Işık Soytürk. [penbeisik@superonline.com]
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümünü bitirdi. Müzecilik dalında master yaptı. Arkeolog-restoratör olarak pek çok kazıya katıldı. Türkiye'nin arkeolojik ve kültürel değerlerini tanıtan yazıları, çeşitli dergilerde yayınlandı. Bu amaçla fotoğraf sergileri de açtı. Kültürel değerlerin çocuk yaşlarda verilmesi gerektiği inancıyla, çocuklara yönelik kitap yazım uğraşına yöneldi.
 
 
Çizer: Ufuk Soytürk [pufuks@yahoo.com]
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni bitirdi. Mimar Sinan Üniversitesi'nde master eğitimini tamamladıktan sonra, bir süre resim öğretmenliği yaptı. Çeşitli karma sergilere katıldı. Arkeolojik kazılarda, ressam olarak görev aldı. Sanatsal etkinliklerini sürdürmektedir.
 
 
 
Çizer: Mustafa Delioğlu. Küçük yaşlarda resme ilgi duydu ve yaptığı resimlerle öğretmenlerinin ilgisini çekti. Hayatınıkazanmak için, öğrenimini yarıda bıraktıve bir çok işte çalıştı. Anadolu'nun folklorik ve yöresel dokusunu işleyen konuları resimlemekte çok başarıl oldu. Bu doğrultuda resim yapmaya ve kitap resimlemeye devam etmektedir.
 
 
 
Yorumcu, besteci: Hamdi Tanses. İlk ve orta öğrenimini Ordu-Ünye'de gördü. Daha sonra İstanbul Belediyesi Konservatuarı'nda icra heyetine katıldı. Türkiye'nin pek çok kentinde konserler verdi. Anadolu'yu gezip, halk türkülerini derledi. Bu arada derlediği türkülerin birçoğunu plak ve kasetlere okudu. 1980 de Almanya'ya gelerek çeşitli kentlerde müzik öğretmenliği yaptı. Uluslararası konserlere katıldı. Çok zengin bir müzik aletleri koleksiyonuna sahip olan sanatçı, müzik öğretmeni olarak çalışmalarını sürdürüyor.